;

„Outsmart your cancer“ raamat eesti keeldeПользователь  Enn Kaljo проект в категории Печать

Воспроизведение видео

Olen tõlkija ja samuti uurinud enam kui 15 aastat seda, kuidas on võimalik vähki välja ravida. Ma olen suunanud oma tähelepanu ja huvi eelkõige toimivate vähiravi viiside otsimisele.

Tavaliselt pakuvad arstid vähihaigele vaid kolme asja: skalpelli, kiiritamist ja mürgitamist keemiaga. Lihtne. Aga tulemus? Paraku väga väike protsent saab terveks.

Ometi on juba enam kui 100 aastat maailmas eksisteerinud ka teistmoodi vähiravi, mille tulemusteks on peaaegu alati olnud tervise taastumine.

Tanya Harter Pierce’l on magistrikraad kliinilises psühholoogias ja ta peamine tegevusala on abielu, pere ja laste nõustamine. Antud raamatu koostamiseni jõudis ta isiklikust vajadusest, kuna üks tema pereliige sai ravimatu vähi diagnoosi ja otsides lahendust ta sõna otseses mõttes komistas paljude olemasolevate ravivõimaluste ja viiside otsa, mis annavad igaühele lootust tervenemisele ja ta otsustas need tõhusad vähiravi meetodid ja viisid kokku panna kõigi inimeste jaoks – nii sündiski siinolev raamat „Outsmart your cancer,“ ehk „Kavalda oma vähk üle“.

Kahekümne viies peatükis kirjeldatakse vähi põhjuseid, kõiki olemasolevaid tõhusaid ravimeetodeid ja väga head ravi tegevaid kliinikuid alates Mehhikost kuni Saksamaani välja, aga ka traditsioonilisi viise, kuidas kodus ise vähki odava raha eest ravida. Selles raamatus kirjeldatakse toimivate vähiravi viiside edukuse põhjuseid – eelkõige seda, et inimest peetakse tervikuks.

Selleks, et see 530 leheküljeline raamat jõuaks meie lugejateni, on vaja teos tõlkida eesti keelde. Olen ise tõlkinud inglise keelest üle 10 raamatu ja võtan ka selle töö ette.

Et see teos tõlgitud saaks, kulub vähemasti 6 kuud pingelist tööd. Teie ja Hooandja abiga on seda kõike võimalik tagada.

Vajame siinse töö teostamiseks kokku 7875 € - see sisaldab tõlkeraha ja auhinnafondi ja 5% Hooandjale.

Andkem üheskoos meie inimestele elus uus võimalus ja aidakem värvida helgemaks taevas nende peade kohal, kes on juba lootuse kaotanud.

Võin teile kinnitada: lootust on alati ja vähk ei ole surmaotsus. Tark abimees on alati vajalik ja see raamat on selleks targaks abimeheks kõigile. Loodan väga hooandjate abile ja tänan ette kõiki lahkeid annetajaid ja abistajaid.

Toimiv vähiravi on meie tuleviku reaalsus – igaüks on seda väärt!

Enn Kaljo
Tõlkija ja toimivate vähiravi meetodite uurija