;

14. Euroopa noorte kiir- ja välkmale meistrivõistlusedПользователь  Eesti Maleliit проект в категории Событие

Hea hooandja!

12.-17.novembril toimuvad Tallinnas  Meriton Grand Conference & Spa hotellis Euroopa noorte kiir-ja välkmale meistrivõistlused. Võistlustel osaleb üle 350 noormaletaja (neiud ja noormehed vanuses 8- kuni 18-aastat). Teiste hulgas osalevad kõik meie paremad maletajad, kes viimase kuue aastaga on võitnud Euroopa meistrivõistlustelt kokku 29 medalit.

Meie paremad noored, sh. Ottomar Ladva ja Mai Narva, kes võistlesid ka käesoleva aasta maleolümpial Eesti täiskasvanute koondise esimestel laudadel, annavad 10.novembril kell 16 Meriton Grand Conference & Spa hotellis malesimultaani kõikidele soovijatele, kes läbi Hooandja toetavad meie andekaid noormaletajaid ja Euroopa meistrivõistluste korraldamist. Lisaks malesimultaanile toimub samas avatud pressikonverents ja pidulik vastuvõtt toetajatele.

Eesti Maleliit on andekate noormaletajate ja Euroopa meistrivõistluste projekti toetajatele välja pannud kokku 200 piletit, mis annavad võimaluse osaleda Euroopa meistrivõistlustel pealtvaatajana. Kuna malevõistlustel ei lubata pealtvaatajaid võistlussaalidesse, siis see on ainus võimalus, et vahetult osa saada ja kaasa elada meie noorte võistlemisele Euroopa meistrivõistlustel.

Hooandja toetust kasutatakse meie tugevamate noormaletajate malelise ettevalmistuse sihtfinantseerimiseks ning Euroopa noorte kiir- ja välkmale meistrivõistlustel Eesti noormaletajate siia toomiseks.

Hea malehuviline, anna hoogu meie noormaletajate tegemistele ja saa osa Euroopa noorte meistrivõistlustest Tallinnas!

Euroopa meistrivõistluste info ja ajakava on võistluste erilehel
 

 

  • 34 поддержавших
  • 1650€собрано от запланированных 1000€

Успешный проект

Проект был поддержан 08.Nov.2014

Related projects

Baltic eSport Event 2020

  • 0%собрано
  • 0€поддержано
  • 12 дней осталось