;

Muusikaplaat "Pihlamarjasõda"Пользователь  Indrek Liit проект в категории Музыка

Olen Indrek Liit, akordionist ja helilooja. Olen kirjutanud plaadi “Pihlamarjasõda” jaoks muusika ja mängin sellel akordionit. Minuga koos teevad kaasa veel mitmed andekad muusikud.

Akordionit õppisin Georg Otsa koolis Venda Tammanni juhendamisel. Täiendandud olen end Eesti Muusikaakadeemias, Soomes ja täiendkursustel. Lisaks olen Georg Otsa nim. Tallinna Muusikakoolis ja Eesti Teatri - ja Muusikaakadeemias heliloomingut õppinud.

“Pihlamarjasõda” plaadil teevad kaasa Eesti talent 2010 ja geniaalne muusik Erki- Andres Nuut, magistrikraadiga laulja Marju Metssalu ning Muusikaakadeemias ja Tallinna Muusikakeskkoolis õppinud viiuldaja Tuuliki Laane ja Eestis ilmselt ainuke nückelharpa mängija Janno Pokk, kes on heliloomingut ka Muusikaakadeemias õppinud.

Paar lugu on tehtud väga hea rahvakunstniku Madis Ristmägi poolt, kes on näidanud, et iseõppija võib olla äärmiselt kõrgel ja heal tasemel, lausa fantastiline. Ülejäänud laulude tekstid on luuleklassiku Ave Alavainu sõnadele, kes on võrreldamatult võimas sõnakunstnik.

Ja selle kõik me oleme kokku pannud ja tahame teiega ära jagada. Selleks soovime hooandja andekat hoogu juurde!