Varustuse soetamine Pesapalliklubile Tartu KuningadKasutaja  Silvo Vool projekt kategoorias Sport


 

Olen Silvo Vool, Pesapalliklubi Tartu Kuningad asutaja. Alates 2012. aastast olen üritanud arendada Lõuna-Eestis pesapalli. Seda kõike teen põhitöö kõrvalt hobina. Olen suutnud teha treeninguid regulaarselt suvisel ajal staadionitel ning oma finantsiga üritan ka rentida sisehalli, et inimestel huvi ei kaoks.

Üheks suuremaks saavutuseks on olnud meie klubi pääsemine Eesti Pesapalliliitu, mis ei ole just kõige lihtsam! Kõige tähtsamaks pean Tartu Kunigate puhul osalemist Eesti Meistrivõistlustel 2017, kus viiest osalenud võistkonnast saime viienda koha. Meile polnud tähtis mitmenda koha me saavutame, vaid just see, et uued liikmed said kogemust ning saime tunda mängurõõmu.
 


 

Kõige suurem probleem on meeskonnal täiskomplektse varustuse puudumine. See on takistuseks uute inimeste pesapalli juurde toomisel. Kui tulevad uued inimesed siis pole neile kätte anda kindaid, puuduvad erinevate mõõtudega ja raskustega kurikad ning muud treeningvahendid, mida väga vajame.

Hetkel oleme Eesti klubide kõrval kõige vähesema varustusega meeskond. Aeg-ajalt saame kasutatud varustust, kuid see ei pea kahjuks kaua vastu.

Kogutud raha eest soetame endale nii palju uut treeningvarustust kui võimalik. Plaan on koguda selleks raha 01.10.2017 - 26.11.2017, peale seda saame tellimuse esitada. Kuna Eestis ei müüda pesapalli varustust suures koguses ja vajaliku kvaliteediga, siis peame kaugemalt tellima.

Hooandjatega võtame pärast kampaania edukat lõppu e-kirjaga ühendust.

Meie tegemisi ja muud informatsiooni saab jälgida meie facebooki lehel www.facebook.com/tartukuningad, kus täname ka kõiki Tartu Kuningate toetajaid ning lisame fotodega ning videona üles kogu uue tellitud varustuse! Soovitame lisaks vaadata Eesti Pesapalliliidu lehekülge kus on rohkem infot Eesti pesapalli kohta!