Rasmus Mercheri singli „How do you feel“ muusikavideoKasutaja  Rasmus Mercher projekt kategoorias Film & Foto

Mängi videot

Tere, kallis hooandja!

Mina olen Rasmus ja tulen Tallinnast ning pöördun Sinu poole, kallis hooandja, et aitaksid mul saada valmis minu esimese singli muusikavideo. Räägin natuke ka endast ja oma tegemistest.

Tegelikult olen muusikaga seotud olnud juba 1. klassist saati, mil sai alguse minu 9 aasta pikkune poistekoori karjäär. Sellele järgnesid kuumad 90-ndad ja ei saanud minagi mööda sellest diskobuumist, mis eesti muusikas aset leidis – paar aastat sai lavalaudu ja stuudioseinu kulutatud Flame nimelise bändi koosseisus. Umbes samal  ajal hakkasin ka ise muusikat kirjutama, mida siis hiljem erinevate bändidega esitatud sai – kogemuste hulka kuuluvad erinevad konkursid (Noortebänd, Eesti otsib superstaari). Aegade jooksul on aga muusikat n.ö. sahtlisse kirjutatud päris palju ning lõpuks valmis otsus oma loomingut ka teistega jagada. Kuna aga olen seda kõike tegemas omal käel ja mul puudub oma  management (ehk siis suured rahad ja sponsorid), mõtlesingi, et küsin abi teie käest :)

Esimese singli „How do you feel“ sõnade kirjutamisel on mind aidanud alati kaunis Stina Märtson, produtseerimisel, miksimisel ja masterdamisel ulatas oma abikäe auhinnatud DJ, helilooja ja produtsent Wh1teland aka Vahur Valgmaa. Loo kitarripartiide autoriks on Kaspar Torn. Et aga tänapäevases sotsiaalmeediaga põimunud maailmas on väga keeruline ilma muusikavideota uuel artistil esile kerkida, on peaaegu kohustuslik lisada laulule ka video ja siin tuledki mängu Sina, hea toetaja. Video süžee ja kogu filmimisega seonduva on enda kanda võtnud video- ja pildivõlurid Tanel Murd ning Kert Kruusakivi ja nende toetav tiim.

Seega, kallis hooandja – aita mul ellu viia üks minu unistustest ja vastutasuks selle eest pakun Sulle võimalust saada osa minu loomingust nii nüüd kui tulevikus. Loomulikult on igale toetajale olemas ka kingitused.

Loodetavasti pakub minu looming ning esitused sulle tulevikus palju rõõmu ning naudingut, sest kõige suurem rõõm peitubki ju selles, et see, mida sa teed, läheb inimestele korda.

Olen juba ette tänulik!

Rasmus

  • 15 hooandjat
  • 300€kogutud 1900€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 28.Mar.2015

Sarnased projektid

Lühifilm "LUCEAT"

  • 65%kogutud
  • 1303€toetatud
  • 20 päeva veel