Hea toetaja!
Mina olen INGER ja sellel kevadel, 22. aprillil ilmub minu esimene eestikeelne täispikk album "Armastatuna". Olen sellest albumist äärmiselt elevil ja andnud endast kõik, et see kõlaks täpselt selliselt, nagu ma olen unistanud. Selle kogumikuga saan astuda sammu edasi oma karjääris ning anda eesti muusikasse oma siiani suurim panus. Et see kõik saaks teoks, vajan sinu toetust.
Projekti tutvustus
Minu eestikeelne album on muusikaline teekond armastuse erinevatesse vormidesse, mille lõpus jõuad tundmiseni, et oled armastatud. Album kujutab endast värsket loomingulist suunda, mis ühendab pop- ja indie-muusika elemente, luues erilise helipildi. Album on vaheldusrikas ja mitmekihiline ning laulud põhinevad minu isiklikel kogemustel ja tunnetel, millega saavad paljud samastuda. Erilist tähelepanu pöörasin just heliloomingu detailidele ja kunstilise terviklikkuse saavutamisele. Lauludes on igatsust, kirge, mängulisust, siirust, fantaasiat, rõõmu, valu, ausust ja segadust – ma loodan, et albumit kuulates leiad endale just selle sõnumi, mis sind sel hetkel kõige enam puudutab.
Hooandja toetusega saan katta albumi salvestuskulud, et see jõuaks Sinuni parimal võimalikul viisil. Album ilmub digitaalselt ja vinüülil. Aitäh, et oled minuga ja annad hoogu!
Biograafia
INGER on laulja ja laulukirjutaja, kes tõusis esile 2017. aastal, kui jõudis Noortebändi finalistide hulka. Ta on olnud Eesti Laulu finalist kolmel aastal ning on tuntud oma erilise tämbri ja meeldejäävate meloodiate poolest, mis ulatuvad indie popist alternatiivini. 2022. aastal tuli välja tema lühi-debüütalbum Higher Self ning alates 2023. aastast kirjutab INGER muusikat eesti keeles.
Hiljuti avaldas INGER loo "kuues meel", mis on sissejuhatus tulevasele albumile. Lugu on kirjutatud koos Steven Ilvese ja Jüri Pootsmanniga. Artisti sõnul on laul peegeldus esimese armastuse mõjust – sellest, kuidas see kogemus inimest kujundab ja jätab oma jälje.
Kuula INGERi muusikat Spotify'st või YouTube'st.
Leia INGER sotsiaalmeediast: Instagram, TikTok, Facebook.