"Sõnaga Näkku 2"User's  Heategevusühing Hea Tegu MTÜ project in the category Print

Play video

2012 aasta kevadel ilmus Pärnumaa poeetide ühisluulekogumik "Sõnaga näkku". See sisaldab 13 poeedi sotsiaalset punkluulet. Autoriteks on: (:)Kivisildnik, Papa, Fil, Kaupo Meiel, Tõnu Kann, Annika Lainela, Evelin Laanesaar, Mait Karukäpp, Albert Marginal, Belka, Za-za, Ulakas Tähesõdalane ja Margit Peterson. Antud raamat valiti 2012 aastal Pärnus "Aasta tegu" valimistel teisele kohale.

Nüüd on aeg välja anda "Sõnaga Näkku 2". Antud kogumik ilmub 2014 aasta kevadel ja sisaldab kõikide Eesti maakondade parimate noorpoeetide loomingut. Kogumiku kokku panemiseks korraldasime luulekonkursi "Sahtlist raamatusse", mille žürii tööd teevad Contra, Villu Tamme, Olavi Ruitlane, Rauno Märks ja "Sõnaga näkku" esimese raamatu autoritest: Annika Lainela, Fil, Margit Peterson, Papa ja Ulakas Tähesõdalane. Seesama žürii valib välja igast maakonnast 5 parimat autorit, kelle 3 luuletust lähevadki kogumikku "Sõnaga näkku 2". Kokku tuleb niisiis raamatusse 75 autorilt kokku 225 luuletust. Lisaks žürii liikmete kommentaarid nii konkursile kui luuletajate kohta. Luulekonkursi kohta leiab rohkem infot siit:http://fil.ee/?mid=luule

Nüüd on ka Sinul võimalus aidata antud kogumik välja anda. Lisaks oled üks esimestest, kes värskelt ilmuvat raamatut oma käte vahel hoiab. Aitäh SULLE!

Auhindadest:
"Sõnaga näkku 2" raamatuga saab kaasa "Sõnaga näkku" raamatu autoritest žürii liikmete autogrammid;
Raamatud "Kontakt eeldab, et osapooli on rohkem kui 1" ja "Kontakt kinnitab, et osapooli on vähemalt 2" on infotelefonidele helistatud kõige jaburamate ja naljakamate küsimuste- ning vastustega huumorikogumikud.
"Sõnaga näkku" T-särk on musta värvi, ees rinnal on on väiksemalt ja taga seljal suuremalt suust välja tulev rusikas, millele on kirjutatud "SÕNAGA" ja pildi alla "NÄKKU". T-särgist leiate pildi, kui googlisse panna märksõna "Sõnaga näkku"
Hea Tegu kirjastuse raamatutega saab tutvuda aadressil http://fil.ee/?mid=raam. Raamatuid valides tuleb silmas pidada ka võimalust, et üks või teine raamat võib otsa saada, valida saab siiski nende raamatute vahel, mis meil veel alles on.