Henri Käärik - Laulude ja lugude õhtud koos segakooriga RõõmusõõmUser's  Henri Käärik project in the category Music

Mina olen muusik ja helilooja Henri Käärik. Ehk oled kuulnud mõnd mu lugu raadios või näinud  muuskavideot teles:

"Ülehomne lumi": https://www.youtube.com/watch?v=Z6PNs6DCsxw
"Tee": https://www.youtube.com/watch?v=HWEVJTHO9dk
"Seasons": https://www.youtube.com/watch?v=gQGjR7LPSh0

Mul on olnud juba mõnda aega unistus, mis tahab sügiseks sündida. Nimelt on septembri lõpul tulemas minu loomingu kontserdid – esimene suurem publiku ette jõudmine minu enda lauludega. Need on laulude ja lugude kontsertõhtud koos segakoor Rõõmusõõmuga. Olen juba aastaid tegelenud heliloominguga ning perekonna ja sõprade-muusikute õhutusel ja toel olen otsustanud, et just nüüd on õige aeg oma muusikat laiema kuulajaskonnaga jagada.

Minu autoriloomingu kontsertidel osalevad segakoor Rõõmusõõm, keda juhendab Liisa Rahusoo ja laule saadab saatebänd koosseisus mina ise ehk Henri Käärik - vokaal/kitarr,  Ago Visak - klahvpillid, Vello Annuk - kontrabass/basskitarr ja Taavi Rämmar - löökpillidel.

Kontsertide toimumisajad/-paigad:

  • 19. September kell 19 Tartu Tubina saal
  • 21. September kell 19 Tammistu küün Tartumaal
  • 22. September kell 19 Rae Kultuurikeskus Harjumaal
  • 23. September kell 19 Viljandi Sakala Keskus

Hooandjate poole pöördume abipalvega anda hoogu, et teha need kontserdid võimalikult kvaliteetse heliga. Helikvaliteeti meie kontsertidele tuleb tegema muusikakollektiivist Noorkuu tuntud tõrrehäälne bassilaulja Remi Teras, kes lisaks muusikuks olemisele on tegelenud ka helitehnikaga juba aastaid. Et kõigil neljal kontserdil kvaliteetne heli kuulajate kõrvu hellitaks, on meil Teie abiga tarvis koguda 2200 eurot. Kooslust, kus on helipildis võrdselt olemas nii bändi, solisti kui ka koori kõla, pole kontsertkorralduses just kõige tavalisem lahendus. Seetõttu soovime palgata professionaalid, kes nende kontsertide jaoks enda poolt maksimumi annavad nagu seda teevad ka kontserdil osalevad muusikud ning koorilauljad.

Hea Hooandja!

Kui leiad ja tunned, et tahaksid nendest kontsertidest osa saada või lihtsalt sellisele vahvale viit kategooriat – ainulaadne autorilooming, solist-autor, bänd, koor, võrdselt kvaliteetne kõla publikule --  hõlmavale ettevõtmisele õla alla panna, siis oleme igasuguse toetuse eest ülimalt tänulikud! Ükski toetaja ei jää tänuta.

Omalt poolt soovin lisada, et need kontserdid jutustavad lugusid: rõõmsamaid, nukramaid; on täis armastust, kirge, ka valu ja süngust. Nii nagu on ka inimese eluga – ei ole rõõme ilma nukruseta. Minu muusikat ei saa kategoriseerida ühte kindlasse stiili. Olen selle enda jaoks ajaga selgeks mõelnud. See jääb kuhugi stiilide vahele ja pole üks ega teine ning see teebki selle muusika minu muusikaks ning kuulajale huvitavaks ja erinäoliseks.

Kõigile hoogu andjaile juba ette tänulik olles

Henri Käärik

  • 37 backers
  • 867€raised of 2200€ goal

Ended

This project was not funded and ended on 21.Aug.2016